Blyantholder
Mere information
Kombiner kreativitet og praktisk opbevaring i ét, med denne rektangulære blyantholder i lyst træ, som kan dekoreres, lige som du ønsker det. Blyantholderen indeholder tre rum, hvoraf to af rummene er med en skråt afskåret side, for nem opbevaring af mindre skrivebordsartikler.
Blyantsholderen kan selvfølgelig bruges, som den er, men det er da lidt sjovere at gøre den personlig ved fx at male træets overflade med den dækkende Plus Color hobbymaling og lave flotte detaljer med Plus Color tusch. Eller hvad med at dekorere den med brændte mønstre og streger med en elbrænder eller beklæde overfladen med decoupage m.m.? Mulighederne for at gøre blyantholderen ekstra dekorativ er altså mange.
Brug holderen på skrivebordet, i køkkenet, på værelset eller andre steder, hvor den kan gøre nytte og holde styr på små ting, der ikke lige har en fast plads - fx nøgler, clips, skriveredskaber, huskesedler osv
Specifikationer
Varenummer | 54472 |
---|---|
Brand | Creativ Company |
Enhed | stk. |
Materiale | Træ |
EAN | 5712854454094 |
Salgsmængde | 1 stk. |
Bredde | 20 cm |
Højde | 11 cm |
Træsort | |
cc_composite_depth | 9,8 cm |
Materiale | Træ |
Levering og returnering
Levering
Levering er 1-2 hverdage fra du afgiver din bestilling, til du modtager dine varer. Og køber du for 399,- inkl. moms eller derover, sparer vi dig for fragtomkostningerne ved levering (Gælder kun forsendelse til pakkeshop).
Retur
På samtlige varer har du 30 dages udvidet returret, såfremt de returneres i ubrudt originalemballage, og vi modtager en utvetydig erklæring om, at du vil gøre brug af fortrydelsesretten.