Svampe med krop af glitter pompon
Lav små svampe med hoved, paddehat af Silk Clay, paillet snefnug og krop af glitter pompon. Fastgør svampene på klemmer, så de fx kan sættes fast på juletræet.
Lav små svampe med hoved, paddehat af Silk Clay, paillet snefnug og krop af glitter pompon. Fastgør svampene på klemmer, så de fx kan sættes fast på juletræet.
Tilmeld dig og vind en Creativity in a Box
Tilmeld dig nyhedsbrevet og deltag i konkurrencen om en Creativity in a Box til en værdi af 300 kr. Vi trækker en ny vinder hver måned.*
*Konkurrencen gælder kun for privatkunder. Vinderen findes blandt alle nye nyhedsmailsmodtagere hver måned. Vinderen kontaktes direkte pr. mail. Gevinsten kan ikke ombyttes til kontanter.
Din online hobbybutik
Hos Creativ Company er vi vilde med kreativitet, leg og læring. Vi har cirka 20.000 spændende hobbyprodukter og masser af udviklende legetøj, og dermed er vi en af de største online hobbybutikker. Find inspiration til dit næste hobbyprojekt i vores mere end 4.500 gratis, kreative idéer til både børn og voksne. Vi sælger kreative materialer og legetøj til både private, skoler/institutioner og B2B-kunder.